Cześć, witaj na mojej stronie!
Jestem Ania i od ponad 10 lat zajmuję się pomaganiem moim Kursantom w doskonaleniu ich umiejętności językowych. Jestem absolwentką filologii angielskiej (studiowałam w Polsce i w Hiszpanii) oraz posiadaczką prestiżowego i rozpoznawalnego na całym świecie dyplomu CELTA wydanego przez Uniwersytet Cambridge.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam nie tylko w Polsce (pracując w szkołach państwowych i językowych), ale także za granicą. Przez ponad rok nauczałam angielskiego w samej Anglii: w jednej z londyńskich szkół średnich, a także na obozach językowych dla dzieci i młodzieży. Pracowałam też przez rok w Hiszpanii, gdzie zdobyłam cenne doświadczenie jako lektorka języka angielskiego dla dzieci i dorosłych w szkole językowej. Prowadziłam również kursy in-company z elementami języka biznesowego, a od czterech lat uczę online. Regularnie podnoszę swoje kompetencje metodyczne biorąc udział w warsztatach i szkoleniach dla nauczycieli.

Lubię uczyć języka angielskiego, ponieważ ta praca ma dla mnie ogromną wartość: obserwując swoich Uczniów i Kursantów widzę, jak stają się bardziej pewni siebie gdy coraz swobodniej wyrażają swoje myśli w języku obcym. Sprawia mi to (i mam nadzieję, że im też! ) ogromną satysfakcję.
Wierzę, że w ten sposób przyczyniam się do polepszenia jakości życia moich Kursantów: znalezienia ciekawszej pracy, możliwości wyjazdu na studia czy do pracy za granicę, czy nawet w tak prozaicznej (ale jakże ważnej!) umiejętności dogadania się podczas wakacyjnego wyjazdu.