Cennik

Oferuję wysokiej jakości lekcje i materiały (w przypadku zajęć online darmowy dostęp do platformy z lekcją/autorską prezentację PowerPoint/ materiały video).

Cena za 60 minutowe zajęcia indywidualne to 80 zł.

Jeśli chcesz uczyć się w parze to cena dla 1 osoby wynosi 45 zł za 60 min.

W przypadku zajęć online istnieje możliwość zarezerwowania lekcji próbnej (30 min/ 40 zł). Rozumiem, że możesz obawiać się takiej formy nauki. Lekcja próbna to doskonała okazja żeby sprawdzić, czy lekcje online Ci odpowiadają.

Obecnie mieszkam i pracuję w Warszawie. Wystawiam faktury VAT.